Nasz tabor pojazdów

firma-transportowa-trans-starJesteśmy zdania, że nasz klient zasługuje na jak najlepszą ofertę i obsługę z naszej strony, dlatego bardzo ważne dla nas jest aby każdy nawet najdłuższy transport był wykonany terminowo i bezpiecznie. Dlatego nasza firma Trans-Star posiada bardzo bogatą i nowoczesny tabor pojazdów wraz z cysternami przede wszystkim do przewozu materiałów płynnych. Ponad dwadzieścia lat funkcjonowania firmy niejednokrotnie potwierdziło to, że w firmie transportowej bardzo ważny jest nowoczesny tabor pojazdów, który w połączeniu z doświadczonymi i sprawdzonymi kierowcami pozwala oferować usługi transportowe na najwyższym poziomie.

Nasz firma posiada cysterny jedno, dwu, trzy i cztero komorowe, oprócz tego posiadamy również tank kontenery. Warto zaznaczyć, że każda nasza cysterna ma różne parametry techniczne i przede wszystkim ma różną pojemność, dlatego każdorazowo możemy dostosować odpowiedni pojazd do określonego - indywidualnego zamówienia.  Nasze największe cysterny mają możliwość transportu do nawet 33 tyś. litrów towaru. Naszym flagową usługą jest przewożenie chemii płynnej, czyli najczęściej towaru niebezpiecznego ADR na której mamy wszelkie pozwolenia i certyfikaty. Oprócz tego w swoim taborze posiadamy również samochody ciężarowe oraz naczepy o różnej ładowności.

Uważamy, że jesteśmy profesjonalnie przygotowani do usług transportowych, gdzie każdy samochód opuszczający naszą bazę jest naszym oczkiem w głowie. Dlatego oprócz ciągłego monitoringu transportu przez całą dobę posiadamy dostępny sztab mechaników oraz własną pomoc drogową.