Oferta spedycji oraz transportu krajowego i międzynarodowego

transport-miedzynarodowyTransport międzynarodowy to jedna z głównych usług jakie oferuje nasza firma. Warto zauważyć, że jest do bardzo trudne i wielopłaszczyznowe przedsięwzięcie gdzie jeden błąd może spowodować uszkodzenie towaru lub też spóźnienie się z dostawą w umówione miejsce. Dlatego bardzo ważne aby tego typu zlecenia przekazywać tylko sprawdzonym i doświadczonym firmom, które zagwarantują odpowiednią jakość swoich usług transportowy. Nasza firma działa w tej branży już ponad 20 lat dlatego mamy bardzo bogate doświadczenie w tej branży. Oprócz tego gwarantujemy, że nasze usługi transportu międzynarodowego i spedycji są oferowane na jak najwyższym poziomie. Często pomagamy swoim klientom w zakresie uregulowania spraw formalnych, czyli m.in. otrzymanie odpowiednich dokumentacji z określonych urzędów czy agencji celnej. Nasza oferta nie ma niezrozumiałych umów i kruczków prawnych bo dla nas najważniejsze jest dobro naszego klienta. Więc jeśli chcesz skorzystać z usługi transportu międzynarodowego lub usługi spedycji a masz jakieś pytania lub chcesz poznać dokładną ofertę to zapraszamy do kontaktu, gdzie nasi pracownicy przedstawią indywidualną ofertę. Wierzymy, że oferta będzie satysfakcjonująca i nawiążemy długofalową współpracę.

transport-krajowy-spedycjaTransport drogowy krajowy to usługa, którą nasza firma oferuje od samego rozpoczęcia działalności czyli już ponad 20 lat. Chodź wydawałoby się, że już wszystko wiemy to ciągle uczymy się czegoś nowego aby być na bieżąco z nowościami technicznymi jak i zmianami przepisów. Długoletnie doświadczenie m.in. w transporcie krajowym w tym również towarów niebezpiecznych ADR pozwala oferować profesjonalną pomoc klientom w optymalizacji kosztów logistyki oraz zapewnić bezpieczny i szybki transport. Oferujemy pełny nadzór nad powierzonymi ładunkami i bardzo dużą elastyczność pod względem zamówienia. Nasz tabor pojazdów posiada dziesiątki samochodów, które mają różną specyfikację techniczną aby z naszą ofertą w pełni dopasować się do zamówienia klienta. Transport krajowy jest świetnym dopełnieniem naszej oferty spedycji i transportu międzynarodowego.

Powyżej prezentujemy tylko ofertę transportu krajowego i międzynarodowego. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą myjni cystern, naprawy samochodów ciężarowych i cystern, holowanie samochodów i przewóz towarów ponadgabarytowy to zapraszamy do zakładki „Inne”.