Firma transportowa Trans-Star

Firma transportowa Trans-Star posiada bardzo rozbudowaną ofertę usług dotyczących głównie transportu międzynarodowego, transportu krajowego oraz spedycji. Firma ma swoją główną siedzibę zlokalizowaną na Podkarpaciu a dokładnie w miejscowości Ocieka. Jest to doświadczona i sprawdzona przez wielu klientów firma, która zdobywa zaufanie i działa w branży transportowej już ponad 20 lat.

dokumenty-firmy-transportowej-transstarNa nasze stronie w zakładce „O firmie” znajdziesz dokładny opis i historię firmy Trans-Star a w zakładce „Oferta” poznasz obecny dokładny zakres i opis oferowanych usług. Jeśli natomiast jesteś już zdecydowany i chciałbyś podjąć z naszą firmą współpracę lub potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy w realizacji zamówienia to zapraszamy działu „Zlecenia” lub „Kontakt”, gdzie nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości oraz np. przyjmą zlecenie transportu.

Nasze samochody dziennie przemierzają tysiące kilometrów transportując m.in. produkty chemii płynnej, produkty niebezpieczne ADR oraz wszelkiego innego rodzaju towary, które bezpiecznie i szybko dostarczamy na wskazane miejsce.

Zaufali nam m.in.: